BARIERKI
PRZEMYSŁOWE
 
Barierki ochronne

Specjalnie stworzona w celu ochrony osób i maszyn w zakładach. Żółta z czarnymi naklejkami. Rurka w kształcie U z blaszkami, oraz do wyboru z poprzeczką chroniącą i blachą ochronną.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Barierki proste i wzmocnione

Wykonane ze stali w 3 długościach (1000, 1500 i 2000) i 2 przekrojach (60 i 35). Wykończenie galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej według kolorów RAL. Montaż bezpośrednio do podłoża lub na płytach lub tulejach.
Barierki proste. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Barierki wzmocnione. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Osłona wzmocniona narożników

Barierki te służą do ochrony narożników budynków przed najeżdżaniem pojazdów. Stalowa rurka O 60. Długość 800 x 800. Wykończenie: galwanizowane lub galwanizowane i pomalowane. Do bezpośredniego scalenia z podłożem.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Plastikowe słupki łańcuchowe

Szybkie odgrodzenie stref. Dwa słupki plastikowe o wysokości 900 mm, czerwono-białe lub czarno-żółte, umieszczane na podstawach kauczukowych czarnych gwarantujących idealną stabilność barierek. Dostarczone z łańcuchem plastikowym.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Barierki przenośne ECOBAR®

Oryginalne barierki Ecobar to nasza wizytówka na rynku barierek ochronnych. Barierki o ograniczonym ciężarze, możliwość umiejscowienia na zróżnicowanym podłożu, łatwość przenoszenia. Przymocowanie uniwersalne. Ekonomiczne składowanie dzięki przesuwnym nóżkom.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Barierki rozciągalne

Wysokość 1 m. Barierki rozciągalne do 3 m, nitowane. Stalowe, lakierowane, w kolorze czerwono-białym. Lub barierki kwadratowe. Wysokość 1 m. Barierki pokrywają do 1m2 ziemi. Lakierowane w kolorze czerwono-białym, stalowe.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Osłona słupów i latarni

Barierka służąca do ochrony słupów, znaków i latarni. Barierkę tworzą wygięte rurki stalowe, O 60. Wykończenie: galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej. Montaż: bezpośrednio do podłoża.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Płytki i tuleje mocujące do barierek

Tuleje: Na słupki lub bariery różnych rozmiarów. Stal galwanizowana.
Płytki: Do przytwierdzenia słupków i barierek do płyt kamiennych i betonu.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
Kolory RAL oraz rodzaje
gałek wykończeniowych - kliknij tutaj