LUSTRA
MAGAZYNOWE
 
Lustra półkuliste z pleksiglasu

Kontrola 2, 3 i 4 kierunków. Do kontroli w sklepach lub dla maszyn transportowych (wózków) w magazynach i na dużych powierzchniach handlowych w celu bezkolizyjnej jazdy. Łatwy montaż.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra wielofunkcyjne, kontrola 2 kierunków

Lustra z białą ramą. Ułatwiają poruszanie się w fabrykach, magazynach i hurtowniach. Umożliwiają widoczność alejek między regałami, zwiększają bezpieczeństwo stanowisk pracy oraz kontrolę niewidocznych części maszyn. Umożliwiają kontrolę w sklepach i warsztatach.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra wielofunkcyjne, kontrola 3 kierunków

Duży stopień wypukłości naszych luster gwarantuje większą widoczność. Zastosowanie tego rodzaju luster pozwala kontrolować dużą powierzchnię, przy jednoczesnej redukcji liczby luster. Doskonałe np. w magazynach.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustro wielofunkcyjne, czerwona rama

Zastosowanie czerwonej ramy sprawia, ze nasze lustra sa doskonale widoczne, co pozwala na zwiekszenie bezpieczenstwa.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lusterko przednie i tylne do wózków widłowych

Lusterko specjalnie dostosowane do wózków widłowych: kąt widzenia 180° umożliwia eliminacje tzw. martwych punktów znajdujących się z tyłu wózka. Niebieska obwódka lustra ochrania głowę operatora podczas wsiadania do kabiny i wysiadania (zgodnie z dyrektywa CE 98/37).
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra do zastosowania na rampach wyładunkowych

Dobra jakość obrazu pomimo dużej odległości obserwacji. Spoglądając we wsteczne lusterko, kierowca widzi, w którym momencie tył ciężarówki znajduje się w odpowiedniej odległości od rampy.
W celu ułatwienia załadunku towaru w godzinach rannych, lustro te posiada funkcje zapobiegającą oszronieniu i zaparowaniu (dzięki zastosowaniu folii grzewczej 220 V / 50 -100W).
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra żółto-czarne, kontrola 2 kierunków

Zalecane w halach produkcyjnych i magazynach; żółto-czarne ramy kontrastują z otoczeniem, dzięki czemu są lepiej widoczne.
Rama zgodna jest z europejską dyrektywą CE 92- 58, dotycząca zaleceń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
Opis i ceny z rabatem (pdf)


 

Lustra z biało-czerwoną ramą

Jako lustra przemysłowe i magazynowe zwiększają bezpieczeństwo poruszania się maszyn w zakładach produkcyjnych oraz na powierzchniach magazynowych. Biała rama z czerwonymi elementami odblaskowymi sprawia, że lustra są doskonale widoczne.

Lustra z Polymiru i PAS. Opis i ceny z rabatem (pdf)

Lustra stalowe. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 


Lustra szerokokątne:

Dzięki specjalnym wymiarom oraz dużym stopniu wypukłości, lustra te umożliwiają kontrolę z większej odległości i nie zajmują dużo miejsca

Opis i ceny z rabatem (pdf)