LUSTRA
DROGOWE
 

Lustra drogowe Polymirowe

Lustra z Polymiru, nietłukące. Umożliwiają poprawę bezpieczeństwa na drogach, skrzyżowaniach, parkingach, niebezpiecznych wyjazdach ze stref wewnętrznych, eliminując martwe punkty.
Biała rama z czerwonymi elementami odblaskowymi sprawia, że lustra są doskonale widoczne.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra drogowe akrylowe

Materiał akryl, trudno tłukący. Okrągłe lub prostokątne. Umożliwiają poprawę bezpieczeństwa na drogach, skrzyżowaniach, parkingach, niebezpiecznych wyjazdach ze stref wewnętrznych, eliminując martwe punkty. Biała rama z czerwonymi elementami odblaskowymi sprawia, że lustra są doskonale widoczne. Są wykonane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i można je montować na drogach publicznych.
NAJLEPSZE CENY NA RYNKU – SPRAWDŹ SAM
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra drogowe plexiglasowe

Lustra z plexiglasu, trudno tłukące. Okrągłe lub prostokątne. Umożliwiają poprawę bezpieczeństwa na drogach, skrzyżowaniach, parkingach, niebezpiecznych wyjazdach ze stref wewnętrznych, eliminując martwe punkty.
Są wykonane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i można je montować na drogach publicznych. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra Cyclomir - widoczność rowerzystów

Lustro CYKLOMIR, zostało zaprojektowane w celu zmniejszenia liczby wypadków z udziałem rowerzystów, którzy są coraz częstszymi uczestnikami ruchu drogowego.
Kierowcy takich pojazdów jak ciężarówka, czy autobus z trudem dostrzegają pojazd jednośladowy znajdujący się na ich wysokości. Lustra CYKLOMIR znacznie zwiększają widoczność pojazdów jednośladowych.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra podświetlane

Zbliżający się pojazd automatycznie uruchamia oświetlenie LED wokół lustra dzięki zastosowanym czujnikom ruchu. System zwiększa czujność kierowców oraz zachęca do posługiwania się lustrem.
Szczególnie polecane w miejscach zacienionych o ograniczonej widoczności takich jak parkingi, hale przemysłowe, magazyny itp.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra odporne na szron i parę

Skuteczność gwarantowana aż do temperatury –20° C.
Bez względu na temperaturę i stopień wilgotności na lustrze nie osadza się para.
W ciągu dnia lustro absorbuje ciepło i uwalnia je, aby nie dopuścić do osadzania się szronu i pary na powierzchni.
Lustra odporne na szron i parę nie wymagają instalacji elektrycznej!
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 

Lustra parkingowe i garażowe

Lustra zamontowane przy wyjazdach z garażu zmniejszają zagrożenie wynikające z ograniczonej widoczności.
Lustra te ułatwiają też parkowanie samochodów na ograniczonej powierzchni.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   

Parkingowe szerokokątne:

Lustra te zapewniają większą widoczność i nie zajmują dużo miejsca. Dzięki specjalnym wymiarom oraz dużym stopniu wypukłości, lustra te umożliwiają kontrolę z większej odległości, w porównaniu z lustrami garażowymi. Idealne do zastosowania przy wyjazdach z parkingów, przy bramach wyjazdowych, itp. 
Opis i ceny z rabatem (pdf)